| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα τετράγωνου πάτου, ραμμένη τσάντα PP |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με το toe ανοικτό και την κατώτατη βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Τσάντες ζωοτροφών gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση (ανώτατο χρώμα 4 κάθε πλευρά) |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα ζωοτροφών Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |