| Διάσταση | 45x70x13 εκ |
|---|---|
| Κορυφή | Ανοιχτό στόμα (χωρίς στρίφωμα ή στρίφωμα με εσωτερική επένδυση) |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
| Υφαντό ύφασμα | GSM 70 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP + BOPP Laminated + Μη υφαντό στρώμα + Εσωτερική επένδυση PE |
|---|---|
| Διάσταση | 36,5x70+10εκ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με γκραβούρα φιλμ BOPP |
| Κορυφή | Ανοιχτό |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| MaterialB | Υφαμένα PP Fabric+PE που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένα PP Fabric+PE που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |