| Υλικό | Υφαμένη ελασματοποίηση τσαντών & PE PP |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου οικοδομικό υλικό |
| Εκτύπωση | χαμηλότερος από το χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO14001 ISO9001 |
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα Kraft 2 στρώσεων 90GSM με βαλβίδα για 50kg Τσιμέντο |
|---|---|
| Υλικό | Χάρτινο Kraft 90gm |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50x63x10cm/50x60x11cm/Προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 20-50kg / Προσαρμοσμένη χωρητικότητα |
| Υλικό | Ύφασμα PP + τοποθετημένος σε στρώματα με το PE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος υφάσματος | 60-70 γρ |
| Τοποθετημένο σε στρώματα παλτό | 18-25 γρ |
| χρώμα | Άσπρος, μπεζ, Kraft καφετιά, μπλε, κόκκινη, κ.λπ. |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Πλάτος | 2565cm |
|---|---|
| GSM | 60gsm/m2 σε 150gsm/m2 |
| στρώματα | 2-5 στρώματα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Χρώμα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 500PCS ή 1000PCS ανά δέμα 3000PCS-5000PCS ανά παλέτα |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP + BOPP Laminated + Μη υφαντό στρώμα + Εσωτερική επένδυση PE |
|---|---|
| Διάσταση | 36,5x70+10εκ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με γκραβούρα φιλμ BOPP |
| Κορυφή | Ανοιχτό |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Υλικό | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |