| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Μέγεθος | 60x50x10cm· 64x50x11cm· 60x50x10cm· 64x50x11cm· |
|---|---|
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Δομή υλικού | PP Fabric & Pe Lamination |
| τύπος σφράγισης | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικά σύνθεση | PP Υφασμένο ύφασμα και πλαστικοποίηση PE |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| τύπος σφράγισης | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Συνολικό βάρος | 85GSM (60GSM+25GSM) |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Λαμιναρισμένη + Offset |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικό, Τσιμεντοκονίαμα Γύψος |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Μέγεθος σακούλας | 50x64x11cm |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Υλικά σύνθεση | PP Υφασμένο ύφασμα και πλαστικοποίηση PE |
| Μήκος σάκος | 64CM |
| Πλάτος σάκου | 50 εκατοστά |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με τη βαλβίδα κορυφών και κατώτατων σημείων |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένη ελασματοποίηση τσαντών & PE PP |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |