| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| Διάσταση | 45x70x13 εκ |
|---|---|
| Κορυφή | Ανοιχτό στόμα (χωρίς στρίφωμα ή στρίφωμα με εσωτερική επένδυση) |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
| Υφαντό ύφασμα | GSM 70 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP υφασμένο πλαστικοποιημένο |
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Εκτύπωση | Max 4 χρώματα |
| Πλάτος | 350-600mm |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα τετράγωνου πάτου, ραμμένη τσάντα PP |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Τύπος τσάντας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Τύπος τσάντας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Χειρισμός επιφάνειας | Τεχνικές συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία προϊόντων |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |