| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Surface Handling | Bopp printing |
|---|---|
| Industrial Use | Dry Mixtures |
| Material Structure | PP+PE+Bopp film |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα κάτω με βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Τσάντα | Τετραγωνική σακούλα κάτω, μπλοκ κάτω τσάντα με βαλβίδα |
|---|---|
| Πλαστικός τύπος | PP, 100% παρθένου πολυπροπυλίου |
| Δομή υλικού | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Σφράγιση και λαβή | Αυτο-κλιμακωτή βαλβίδα |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Bopp, LDPE Laminated+Offset Printing |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Πλαστικοποίηση φιλμ 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με ανοιχτό στόμα ραμμένο κάτω μέρος με πλαστικοποίηση BOPP |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση πολύχρωμου φιλμ BOPP - Εκτύπωση με γκραβούρα (έως 10 χρώματα)) |
| χαρακτηριστικό | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό στην υγρασία, αντιολισθητικό |
| Κορυφή | Θερμοκόψιμο / Στριφωμένο / Με Λαβή |
| Υλικό | Πλαστικοποίηση φιλμ 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Ανοιχτή στοματική τσάντα στο κάτω μέρος με πλαστικοποίηση BOPP |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση πολύχρωμου φιλμ BOPP - Εκτύπωση με γκραβούρα (έως 10 χρώματα)) |
| χαρακτηριστικό | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό στην υγρασία, αντιολισθητικό |
| Κορυφή | Θερμοκόψιμο / Στριφωμένο / Με Λαβή |
| Υλικό | Πλαστικοποίηση φιλμ 100% Virgin PP + BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Ανοιχτή στοματική τσάντα στο κάτω μέρος με πλαστικοποίηση BOPP |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση πολύχρωμου φιλμ BOPP - Εκτύπωση με γκραβούρα (έως 10 χρώματα)) |
| χαρακτηριστικό | Φιλικό προς το περιβάλλον, ανθεκτικό στην υγρασία, αντιολισθητικό |
| Κορυφή | Θερμοκόψιμο / Στριφωμένο / Με Λαβή |
| Τύπος τσάντας | Υφαμένη PP τσάντα βαλβίδων |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |