| Υλικό | Χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα βαλβίδας με μπλοκ κάτω μέρος |
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά, τσιμέντο, γύψο, γύψο κλπ. |
| Εκτύπωση | Φλεξοτύπωση ή CMYK εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP + BOPP Laminated + Μη υφαντό στρώμα + Εσωτερική επένδυση PE |
|---|---|
| Διάσταση | 36,5x70+10εκ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με γκραβούρα φιλμ BOPP |
| Κορυφή | Ανοιχτό |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντα βαλβίδας PE με κεντρική ραφή που αναπνέει |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τύπος βαλβίδας PE |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| Τύπος διαδικασίας | Λαβύρινθος αναπνεύσιμη κεντρική ραφή |
| Υλικό | Υφαμένη τσάντα PP με μια λεπτή ελασματοποίηση PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα κατώτατων βαλβίδων φραγμών |
| Βιομηχανική χρήση | Κονιοποιημένα και κοκκώδη αγαθά, αλατισμένα, πλαστικά ρητίνες και δομικό υλικό, κ.λπ. |
| Εκτύπωση | το ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO4001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | ύφασμα εγγράφου & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |