| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 2 πτυχή |
| Έγγραφο GSM | 80GSM |
| Μέγεθος τσάντας | 35x58x10 εκ |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Εκτύπωση | Σύμφωνα με |
| Θέση αρχικού | Κίνα |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20pcs ή 50pcs ανά δέμα ή με την παλέτα |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | Customerized |
| Υλικό | 100% PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | ως ανά απαίτηση του πελάτη |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Λογότυπο | Πελατών |
| Μέγεθος | 90*90*100 |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Εκτύπωση | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | Customerized |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Εκτύπωση | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Offset |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος σακούλας | Υφαντικές σακούλες |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα, συγκολλήστε |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δεχτείτε, δεχτείτε |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Δομή υλικού | PP |
| Σφράγιση και λαβή | Σφραγίδα θερμότητας |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση αντιστάθμισης |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 στρώμα / 4 στρώμα |
| Έγγραφο GSM | 90GSM / 80GSM |
| Τύπος βαλβίδας | μανίκι στεγανοποίησης σονικού |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 στρώμα / 4 στρώμα |
| Έγγραφο GSM | 90GSM / 80GSM |
| Τύπος βαλβίδας | μανίκι στεγανοποίησης σονικού |