| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με τετράγωνο πάτο |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή Υλικού | PP Υφαντό Ύφασμα με Πλαστικοποίηση |
| Σφράγιση & Λαβή | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με υφαντό τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
| Εκτύπωση | Οικονομική εκτύπωση Flexo έως 4 χρώματα ανά πλευρά |
| Βιομηχανική χρήση | Κονίαμα, Ξηρό μίγμα π.χ. Γύψος, Γύψος, Στόκος |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Τύπος τσάντας | Υφαμένη PP τσάντα βαλβίδων |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Τύπος βαλβίδας | Sonic Seal Valve / Standard Internal Valve / Tuck In Valve |
| Κάτω μέρος | Τετράγωνο κάτω (Τετράγωνο κάτω μέρος) |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Επεξεργασία και εκτύπωση σε πολυχρώματα |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τσάντα | Σάκος PP με επένδυση κάτω & λωρίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Άμμος |
| Εκτύπωση | Μη |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος PP με επένδυση κάτω & λωρίδα |
| Ανθεκτικό στην υπεριώδη ακτινοβολία | Ναί |
| Βιομηχανική χρήση | Άμμος |
| Εκτύπωση | Μη |