| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα βαλβίδας |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Χαρτί Kraft 2 στρώσεων |
| Εκτύπωση | προσαρμοσμένη |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμεντοβιομηχανία |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Επιφανειακή εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Σφράγιση & Λαβή | Σφράγιση θερμότητας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα PP με το κατώτατο σημείο ραφών |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | υφαμένη πολυπροπυλένιο τσάντα |
| Τύπος τσαντών | Υφαμένη PP τσάντα με τη βαλβίδα |
| Υλικό | PP, πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Χαρακτηριστικό | Αυτόματος |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Υλικό | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |