| Υλικό | Χάρτινο χαρτί 90GSM |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Putty κ.λπ. γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου, |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Υλικό | Έγγραφο της Kraft Bown |
|---|---|
| Τύπος εγγράφου | Χαρτί Kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |
| Υλικό | Υφαμένη τσάντα PP με μια λεπτή ελασματοποίηση |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων και κορυφή ανοικτή |
| Βιομηχανική χρήση | Ζωοτροφές, Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου για το οικοδομικό υλικό |
| Εκτύπωση | το ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO4001 |
| Υλικό | Χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη κ.λπ. γύψου, |
| Εκτύπωση | Φλεξοτύπωση ή CMYK εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Υλικό | Χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα βαλβίδας με μπλοκ κάτω μέρος |
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά, τσιμέντο, γύψο, γύψο κλπ. |
| Εκτύπωση | Φλεξοτύπωση ή CMYK εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με υφαντό τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
| Εκτύπωση | Οικονομική εκτύπωση Flexo έως 4 χρώματα ανά πλευρά |
| Βιομηχανική χρήση | Κονίαμα, Ξηρό μίγμα π.χ. Γύψος, Γύψος, Στόκος |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |