| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP υφασμένο πλαστικοποιημένο |
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Εκτύπωση | Max 4 χρώματα |
| Πλάτος | 350-600mm |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
| Υλική Δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Βάρος υφάσματος | 60-65 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος τριχώματος | 11 γραμμάρια/m2 |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Δομή υλικού | PP |
| Σφράγιση και λαβή | Σφραγίδα θερμότητας |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση αντιστάθμισης |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Εκτύπωση | Σύμφωνα με |
| Θέση αρχικού | Κίνα |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20pcs ή 50pcs ανά δέμα ή με την παλέτα |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 2 πτυχή |
| Έγγραφο GSM | 80GSM |
| Μέγεθος τσάντας | 35x58x10 εκ |
| Τύπος τσάντας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Τύπος τσάντας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Βιομηχανική χρήση | Γεωργία |
| Τύπος πλαστικού | PP+PE+BOPP |
| Χρήση | Φρούτα, Καλαμπόκι, Ζωοτροφές, Λαχανικά, Λιπάσματα, Σπόροι, Άλλη Γεωργία |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | Customerized |
| Υλικό | 100% PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | ως ανά απαίτηση του πελάτη |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Λογότυπο | Πελατών |
| Μέγεθος | 90*90*100 |
| Επιφανειακή εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Σφράγιση & Λαβή | Σφράγιση θερμότητας |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Αποδέχομαι |