| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Πλαστικός τύπος | PP+LDPE |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση αντιστάθμισης |
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 11 εκατοστά |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 10cm (± 0,3cm) |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση όφσετ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος τσαντών | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χειρισμός επιφανειών | Τοποθετημένη σε στρώματα & πολύχρωμη εκτύπωση |
| τύπος σφράγισης | Σφραγίδα θερμότητας |
| Τσάντα | Τύφλα PP με εσωτερική βαλβίδα πρότυπου |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμένο ύφασμα από πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | PP Υφασμένο ύφασμα & bopp laminated |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Bopp, Laminated & Printing & Parmoration |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Τσάντα | Τσάντα με ηχητική βαλβίδα σφράγισης, PP Woven Bag με τυπική εσωτερική βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο (PP) Ρολ υφαντικών υλών |
| Δομή υλικού | PP Υφασμένο ύφασμα & bopp laminated |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Bopp, Laminated & Printing & Parmoration |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση οφσέτ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Βάρος υφάσματος | 80GSM |
| Uncoat Fabric | 60 γραμμάρια/m2 |
| Παλτό πλαστικοποίησης | 20 γραμμάρια/m2 |