| Υλικό | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα PP με το κατώτατο σημείο ραφών |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φλεξοτυπία ή εκτύπωση Bopp |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα κάτω με βαλβίδα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φλεξοτυπία ή εκτύπωση Bopp |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα κάτω με βαλβίδα |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Δομή υλικού | PP Fabric & Pe Lamination |
| τύπος σφράγισης | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |