| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 11 εκατοστά |
| Τσάντα | Τετραγωνική τσάντα κάτω, τετράγωνη κάτω τσάντα εσωτερική |
|---|---|
| Δομή υλικού | Pp+πλαστικοποίηση PE |
| Σφράγιση και λαβή | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Πλαστικοποιημένη και πολύχρωμη εκτύπωση |
| Υλικό | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
| Βάρος υφάσματος | 60-65 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος τριχώματος | 11 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος BOPP | 14 γραμμάρια/m2 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | PP, πλαστικό |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| τύπου πλαστικού | PP |
| Χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 10cm (± 0,3cm) |
| Υλικό | PP, πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος σφράγισης | Σφραγίδα θερμότητας |
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Πολύχρωμη εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
| Δομή υλικού | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |