| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λεματιωμένα & Εκτύπωση & Διατριβή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Διαρθρώσεις υλικών | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Πλαστικός τύπος | PP+LDPE |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση αντιστάθμισης |
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Χειρισμός επιφάνειας | Τοποθετημένη σε στρώματα & πολύχρωμη εκτύπωση |
| Τύπος τσαντών | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| MOQ | 10000 |
| Διαταγή συνήθειας | Δεχτείτε |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο |
| GSM | 80GSM |
| Βάρος υφάσματος | 60grams/m2 |
| Υλικό | PP, πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Ειδικότητα | Αυτόματος |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |