| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| Τύπος σφράγισης | Ασφάλεια της λειτουργίας |
| Χειρισμός επιφανειών | LDPE Laminated+εκτύπωση μετατόπισης |
| Βάρος υφάσματος | 76GSM |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
| Υλική Δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος πλαστικού | PP |
| Σφράγιση & Λαβή | Σφράγιση θερμότητας |
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
|---|---|
| Βάρος τσάντας | 80 γραμμάρια ± 3 γραμμάρια |
| Βάρος υφάσματος | 65 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος τριχώματος | 25 γραμμάρια/m2 |
| Μήκος τσάντας | 63(±1cm) cm |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | υφαμένη πολυπροπυλένιο τσάντα |
| Τύπος σακούλας | Υφαμένη PP τσάντα με τη βαλβίδα |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Δομή υλικού | PP Fabric & Pe Lamination |
| τύπος σφράγισης | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Υλική Δομή | Ρολό PP υφασμένο με πλαστικοποίηση με φιλμ PE |
| Βάρος τσάντας | 80 γραμμάρια ± 3 γραμμάρια |
| Βάρος υφάσματος | 65 γραμμάρια/μ2 - Βάρος επίστρωσης 25 γραμμάρια/μ2 |
| Μήκος τσάντας | 63 cm (±1 cm) |
| Υλικά σύνθεση | PP Υφασμένο ύφασμα και πλαστικοποίηση PE |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| τύπος σφράγισης | Αυτοπεποίθηση |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Συνολικό βάρος | 85GSM (60GSM+25GSM) |