| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 11 εκατοστά |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο pp |
| Ικανότητα | 50 κιλά |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 10cm (± 0,3cm) |
| Υλικό | PP, πλαστικό |
|---|---|
| Τύπος σφράγισης | Σφραγίδα θερμότητας |
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
| Δομή υλικού | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |
| Υλικό | PP, πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Ειδικότητα | Αυτόματος |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Βάρος υφάσματος | 80GSM |
| Uncoat Fabric | 60 γραμμάρια/m2 |
| Παλτό πλαστικοποίησης | 20 γραμμάρια/m2 |
| Υλικό | PP, πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Χαρακτηριστικό | Αυτόματος |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |