| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Πολύχρωμη εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP υφασμένο πλαστικοποιημένο |
| Χρώμα | ΚΙΤΡΙΝΟΣ |
| Εκτύπωση | Max 4 χρώματα |
| Πλάτος | 350-600mm |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λεματιωμένα & Εκτύπωση & Διατριβή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Υλική δομή | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Material | 100% virgin Polypropylene(PP) |
|---|---|
| Bag Type | Block Bottom Valve Bag |
| Surface Handling | LDPE Laminated |
| Printing Colors | 4 color per side |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα Kraft 2 στρώσεων 90GSM με βαλβίδα για 50kg Τσιμέντο |
|---|---|
| Υλικό | Χάρτινο Kraft 90gm |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50x63x10cm/50x60x11cm/Προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 20-50kg / Προσαρμοσμένη χωρητικότητα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο |
| Σφράγιση και λαβή | Σφραγίδα θερμότητας |