| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα PP με το κατώτατο σημείο ραφών |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Πλεκτές τσάντες PP με Gusset και ραφή στο κάτω μέρος |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Χειρισμός επιφάνειας | Επικάλυψη και εκτύπωση και διάτρηση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σιμέντο και σκόνη οικοδομικών υλικών |
| Υλική δομή | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με βαλβίδα, τετραγωνική βαλβίδα κάτω από την τσάντα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Αυτόματος |
| Material | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Laminated Mult-Color Printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Πλαστικός τύπος | PP+LDPE |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση αντιστάθμισης |
| Χειρισμός επιφάνειας | Τεχνικές συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία προϊόντων |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο |
| GSM | 80GSM |
| Βάρος υφάσματος | 60grams/m2 |
| Υλικό | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία (πολυπροπυλένιο 100% vingin (PP)) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |