| Υλικό | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | CementMortar, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη κ.λπ. γύψου, |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Χειρισμός επιφανειών | Τοποθετημένη σε στρώματα & πολύχρωμη εκτύπωση |
| τύπος σφράγισης | Σφραγίδα θερμότητας |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Πλάτος | 350-600mm |
| Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Υλικό | Ύφασμα PP + τοποθετημένος σε στρώματα με το PE |
|---|---|
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένο |
| Βάρος υφάσματος | 60-70 γρ |
| Τοποθετημένο σε στρώματα παλτό | 18-25 γρ |
| χρώμα | Άσπρος, μπεζ, Kraft καφετιά, μπλε, κόκκινη, κ.λπ. |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Υλική Δομή | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Τόπος καταγωγής | Χουνάν, Κίνα |
| Μάρκα | WANLIN |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λεματιωμένα & Εκτύπωση & Διατριβή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Διαρθρώσεις υλικών | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| χρώμα | Άσπρος, μπεζ, Kraft καφετιά, μπλε, κόκκινη, κ.λπ. |
|---|---|
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Διάτρηση | 90-100Nm3/h @50MBar |
| Τοποθετημένο σε στρώματα παλτό | 20gsm |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντες τσιμέντου PP |