| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση οφσέτ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Offset |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Πλάτος | 350-600mm |
| Μήκος | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Τύπος τσάντας | Υφαμένη PP τσάντα βαλβίδων |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| Υλικό | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Βιομηχανική χρήση | Παλτό αφρού, κονίαμα, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου και τσιμέντο |
| Εκτύπωση | 1-4 χρώματα σε κάθε πλευρά, εκτύπωση BOPP, LDPE Laminated+Offset εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2001 |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | PP Τσάντα με την τετραγωνική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Εκτύπωση | 1- χρώμα 4 κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Πλεκτές τσάντες PP με Gusset και ραφή στο κάτω μέρος |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επιφανειακός Χειρισμός | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία |
| Χρήση | Άλλα Χημικά |
| Υλική Δομή | PP |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με τετράγωνο πάτο |