| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος τσαντών | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Επικάλυψη και εκτύπωση και διάτρηση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σιμέντο και σκόνη οικοδομικών υλικών |
| Υλική δομή | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με βαλβίδα, τετραγωνική βαλβίδα κάτω από την τσάντα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Αυτόματος |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Πολύχρωμη εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
|---|---|
| Βάρος τσάντας | 80 γραμμάρια ± 3 γραμμάρια |
| Βάρος υφάσματος | 65 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος τριχώματος | 25 γραμμάρια/m2 |
| Μήκος τσάντας | 63(±1cm) cm |
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Υλική Δομή | Ρολό PP υφασμένο με πλαστικοποίηση με φιλμ PE |
| Βάρος τσάντας | 80 γραμμάρια ± 3 γραμμάρια |
| Βάρος υφάσματος | 65 γραμμάρια/μ2 - Βάρος επίστρωσης 25 γραμμάρια/μ2 |
| Μήκος τσάντας | 63 cm (±1 cm) |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα PP με το κατώτατο σημείο ραφών |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Τεχνικές συσκευές και συσκευές για την επεξεργασία ή την επεξεργασία προϊόντων |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Επεξεργασία και εκτύπωση σε πολυχρώματα |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, επικαλυμμένο με υφασμένο ρολό PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Γενικό χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Χαρακτηριστικό | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |