| υλικό | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Βιομηχανική χρήση | Παλτό αφρού, κονίαμα, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου και τσιμέντο |
| Εκτύπωση | 1-4 χρώματα σε κάθε πλευρά, εκτύπωση BOPP, LDPE Laminated+Offset εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2001 |
| Υλικό | Υφαμένο πολυπροπυλένιο που τοποθετείται σε στρώματα |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | PP που υφαίνονται και τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Βιομηχανική χρήση | δομικά υλικά, τσιμέντο, άμμος και άλλη συσκευασία |
| Εκτύπωση | 4 ή 4 χρώματα σε κάθε πλευρά, εκτύπωση BOPP, LDPE Laminated+Offset εκτύπωση |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2001 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP & φιλμ BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Μπλόκ κάτω τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Κόλλα πλακιδίων για τσιμεντοκονίαμα γυψοστόκος |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP (πολυτελής) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 4000-10000pcs ανά την παλέτα ή 400pcs ανά δέμα |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | PP, πλαστικό |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| τύπου πλαστικού | PP |
| Χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα ζωοτροφών Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |