| Τσάντα | Τύφλα PP με εσωτερική βαλβίδα πρότυπου |
|---|---|
| Υλικό | Υφασμένο ύφασμα από πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή υλικού | PP Υφασμένο ύφασμα & bopp laminated |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Bopp, Laminated & Printing & Parmoration |
| τύπος σφράγισης | Αυτόματος |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Επιφανειακός Χειρισμός | Εκτύπωση όφσετ, LDPE laminated+πολυχρωματική εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία |
| Χρήση | Άλλα Χημικά |
| Υλική Δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σιμέντο και σκόνη οικοδομικών υλικών |
| Υλική δομή | Υφαμένη PP τοποθετημένη σε στρώματα ύφασμα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με βαλβίδα, τετραγωνική βαλβίδα κάτω από την τσάντα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Αυτόματος |
| Μέγεθος | 60x50x10cm· 64x50x11cm· 60x50x10cm· 64x50x11cm· |
|---|---|
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Bopp |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Ξηρά μείγματα |
| Διαρθρώσεις υλικών | Φόρμα PP+PE+Bopp |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα κάτω με βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | υφαμένη πολυπροπυλένιο τσάντα |
| Τύπος σακούλας | Υφαμένη PP τσάντα με τη βαλβίδα |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Length | 58-68cm |
| Bag Width | 50cm(±0.7cm) |
| Cover Patch Width | 10cm(±0.3cm) |
| Valve Depth | 15cm |
| Material | PP woven Laminated |
|---|---|
| Plastic Type | 100% Virgin Polypropylene |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Surface Handling | Offset printing |
| Printing Colors | Max 4 colors |