| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Υλική Δομή | Ρολό PP υφασμένο με πλαστικοποίηση με φιλμ PE |
| Βάρος τσάντας | 80 γραμμάρια ± 3 γραμμάρια |
| Βάρος υφάσματος | 65 γραμμάρια/μ2 - Βάρος επίστρωσης 25 γραμμάρια/μ2 |
| Μήκος τσάντας | 63 cm (±1 cm) |
| Τύπος τσάντας | Υφαμένη PP τσάντα βαλβίδων |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Υφαντές σακούλες PP με βαλβίδα |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| Τοποθετημένος σε στρώματα | Τοποθετημένος σε στρώματα με το PE |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα PP + τοποθετημένος σε στρώματα με το PE |
| Πάνω | Τετραγωνική κορυφή με τη βαλβίδα |
| Χρώμα | Άσπρος, μπεζ, Kraft καφετιά, μπλε, κόκκινη, κ.λπ. |
| Σφραγισμός | Αυτόματος |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος τσαντών | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | PP, πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Ειδικότητα | Αυτόματος |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Χειρισμός επιφάνειας | Μικροδιατριβή σε ολόκληρη την επιφάνεια |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος τσαντών | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φλεξοτυπία ή εκτύπωση Bopp |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα κάτω με βαλβίδα |