| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένη ελασματοποίηση τσαντών & PE PP |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένη τσάντα PP με μια λεπτή ελασματοποίηση PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα κατώτατων βαλβίδων φραγμών |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου οικοδομικό υλικό |
| Εκτύπωση | το ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO4001 |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | PP Τσάντα με την τετραγωνική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Εκτύπωση | 1- χρώμα 4 κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Τύπος τσάντας | Ανοιχτές τσάντες στο κάτω μέρος του μήνα |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Πολυπροπυλένιο (σελ.) |
| Σύνθεση Υλικού | PP Υφαντό Ύφασμα Λαμιναρισμένο με φιλμ BOPP |
| ΚΟΡΥΦΗ | Ανοίξτε, αφού γεμίσετε ραμμένο από τον πελάτη με Ταινία Ραπτικής |
| Κάτω μέρος | Ραμμένο κάτω με ταινία ραπτικής |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP (πολυπροπυλένιο) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με τη βαλβίδα κορυφών και κατώτατων σημείων |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με εσωτερικό χαρτί |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση με εσωτερικό χαρτί |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP/Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με εσωτερικό χαρτί |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση με εσωτερικό χαρτί |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP/Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με τη βαλβίδα κορυφών και κατώτατων σημείων |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |