| Υλικό | 100% PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | Customerized |
| Υλικό | Χάρτινο χαρτί 90GSM |
|---|---|
| Τύπος σακούλας | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Putty κ.λπ. γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου, |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Bag With Valve, Square Bottom Bag |
| Sealing Method | Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο |
| GSM | 80GSM |
| Βάρος υφάσματος | 60grams/m2 |
| Material | 100% Virgin Polypropylene |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self Adhesive Seal, Heat Seal |
| Surface Printing | Offset printing |
| Fabric Weight | 80GSM |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
| Υλική Δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Βάρος υφάσματος | 60-65 γραμμάρια/m2 |
| Βάρος τριχώματος | 11 γραμμάρια/m2 |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Κορυφαία επιλογή (Γέμισμα) | Τοπ γεμίστε τους σωλήνες |
| Κάτω επιλογή (Απαλλαγή) | Επίπεδο κατώτατο σημείο |
| Επιλογή βρόχου (Ανύψωση) | Διαγώνιος βρόχος γωνιών |
| Χαρακτηριστικό γνώρισμα | αναπνεύσιμος |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Εκτύπωση | Σύμφωνα με |
| Θέση αρχικού | Κίνα |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20pcs ή 50pcs ανά δέμα ή με την παλέτα |
| Υλικό | 100% πολυπροπυλένιο της Virgin |
|---|---|
| Εκτύπωση | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Hunan Κίνα |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 20pcs ή 50pcs ανά δέμα ή με την παλέτα |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο |
|---|---|
| Εκτύπωση | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Επαρχία Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |