| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα Kraft 2 στρώσεων 90GSM με βαλβίδα για 50kg Τσιμέντο |
|---|---|
| Υλικό | Χάρτινο Kraft 90gm |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50x63x10cm/50x60x11cm/Προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 20-50kg / Προσαρμοσμένη χωρητικότητα |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 στρώμα / 4 στρώμα |
| Έγγραφο GSM | 90GSM / 80GSM |
| Τύπος βαλβίδας | μανίκι στεγανοποίησης σονικού |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 στρώμα / 4 στρώμα |
| Έγγραφο GSM | 90GSM / 80GSM |
| Τύπος βαλβίδας | μανίκι στεγανοποίησης σονικού |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 στρώμα / 4 στρώμα |
| Έγγραφο GSM | 90GSM / 80GSM |
| Τύπος βαλβίδας | μανίκι στεγανοποίησης σονικού |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 2 πτυχή |
| Έγγραφο GSM | 80GSM |
| Μέγεθος τσάντας | 35x58x10 εκ |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 2 πτυχή |
| Έγγραφο GSM | 80GSM |
| Μέγεθος τσάντας | 35x58x10 εκ |
| Υλικό | Χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Στρώματα εγγράφου | 3 πτυχή |
| Έγγραφο GSM | 75 γρ |
| Κορυφαίος τύπος | ανοικτό στόμα |
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα βαλβίδας |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Χαρτί Kraft 2 στρώσεων |
| Εκτύπωση | προσαρμοσμένη |
| Βιομηχανική χρήση | Τσιμεντοβιομηχανία |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |
| Πλάτος | 2565cm |
|---|---|
| GSM | 60gsm/m2 σε 150gsm/m2 |
| στρώματα | 2-5 στρώματα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Χρώμα | Σύμφωνα με τις απαιτήσεις του πελάτη |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 500PCS ή 1000PCS ανά δέμα 3000PCS-5000PCS ανά παλέτα |