| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Επεξεργασία με υλικό LDPE |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Υφαντικές σακούλες |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Πολύχρωμη εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Εκτύπωση | σύμφωνα με την απαίτηση πελατών |
|---|---|
| Τόπος καταγωγής | Hunan, Κίνα |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
| Λογότυπο | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Υλικό | 100% Virgin PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | Customerized |
| GSM | 120g/m2 - 220g/m2 |
| Τόπος καταγωγής | Hunan, Κίνα |
| Λογότυπο | Customerized |
| Υλικό | 100% PP |
|---|---|
| Εκτύπωση | ως ανά απαίτηση του πελάτη |
| GSM | 160g/m2 - 220g/m2 |
| Λογότυπο | Πελατών |
| Μέγεθος | 90*90*100 |
| Υλικό | Άσπρο έγγραφο της Kraft |
|---|---|
| Τύπος εγγράφου | Χαρτί Kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 4000pcs/pallet |
| Υλικό | Άσπρο έγγραφο της Kraft |
|---|---|
| Τύπος εγγράφου | Χαρτί Kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |
| Υλικό | Άσπρο έγγραφο της Kraft |
|---|---|
| Τύπος εγγράφου | Χαρτί Kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |
| Υλικό | Άσπρο έγγραφο της Kraft |
|---|---|
| Τύπος εγγράφου | Χαρτί Kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |