| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP & φιλμ BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Μπλόκ κάτω τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Κόλλα πλακιδίων για τσιμεντοκονίαμα γυψοστόκος |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP (πολυτελής) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 4000-10000pcs ανά την παλέτα ή 400pcs ανά δέμα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Επεξεργασία και εκτύπωση σε πολυχρώματα |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τύπος τσάντας | Υφαμένη PP τσάντα βαλβίδων |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Εσωτερική τσάντα βαλβίδων PP |
| Βιομηχανική χρήση | Τσάντα τσιμέντου/Putty τσάντα σκονών/τσάντα κονιάματος/σκόνη γύψου |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρώματα σε κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 2001 |