| Εκτύπωση επιφάνειας | Επεξεργασία με υλικό LDPE |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Υφαντικές σακούλες |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Πολύχρωμη εκτύπωση |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP που υφαίνονται που τοποθετούνται σε στρώματα |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα, τετράγωνη τσάντα |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Βάρος υφάσματος | 80GSM |
| Uncoat Fabric | 60 γραμμάρια/m2 |
| Παλτό πλαστικοποίησης | 20 γραμμάρια/m2 |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση όφσετ, εκτύπωση όφσετ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο pp |
| Ικανότητα | 50 κιλά |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP + BOPP Laminated + Μη υφαντό στρώμα + Εσωτερική επένδυση PE |
|---|---|
| Διάσταση | 36,5x70+10εκ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με γκραβούρα φιλμ BOPP |
| Κορυφή | Ανοιχτό |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με τετράγωνο πάτο |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Πολυπροπυλένιο (PP) |
| Δομή Υλικού | PP Υφαντό Ύφασμα με Πλαστικοποίηση |
| Σφράγιση & Λαβή | Αυτόματος |
| Εφαρμογή | Τσιμέντο, σκυρόδεμα, στόκος, κονίαμα, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη γύψου |
| Χειρισμός επιφάνειας | Λεματιωμένα & Εκτύπωση & Διατριβή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Υλική δομή | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Συγκολλήστε με θερμότητα |