| Material | PP woven fabric laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Valve Bag |
| Bag Weight | 73±3 grams |
| Fabric Weight | 60 grams/m2 |
| Laminating Weight | 20 grams/m2 |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο pp |
| Ικανότητα | 50 κιλά |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση όφσετ, εκτύπωση όφσετ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Material | PP woven fabric Laminated with PE film |
|---|---|
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing Type | Self-sealing |
| GSM | 80GSM |
| Sack Length | 62cm |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP + BOPP Laminated + Μη υφαντό στρώμα + Εσωτερική επένδυση PE |
|---|---|
| Διάσταση | 36,5x70+10εκ |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση με γκραβούρα φιλμ BOPP |
| Κορυφή | Ανοιχτό |
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος βαλβίδας PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος βαλβίδας |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Tuck In Valve |
| Τύπος διαδικασίας | Σωληνοειδές / Κεντρική ραφή |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος βαλβίδας PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος βαλβίδας |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Tuck In Valve |
| Τύπος διαδικασίας | Σωληνοειδές / Κεντρική ραφή |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος βαλβίδας PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος βαλβίδας |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Tuck In Valve |
| Τύπος διαδικασίας | Σωληνοειδές / Κεντρική ραφή |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος βαλβίδας PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος βαλβίδας |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Tuck In Valve |
| Τύπος διαδικασίας | Σωληνοειδές / Κεντρική ραφή |
| Όνομα προϊόντος | Τύπος βαλβίδας PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Σάκος βαλβίδας |
| Υλικό | Πολυαιθυλένιο (PE) |
| Τύπος βαλβίδας | Tuck In Valve |
| Τύπος διαδικασίας | Σωληνοειδές / Κεντρική ραφή |