| Υλικό | Χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο, Putty, ασβεστοκονίαμα, σκόνη κ.λπ. γύψου, |
| Εκτύπωση | το χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO40014 |
| Τύπος τσάντας | Χάρτινη τσάντα Kraft 2 στρώσεων 90GSM με βαλβίδα για 50kg Τσιμέντο |
|---|---|
| Υλικό | Χάρτινο Kraft 90gm |
| Τύπος βαλβίδας | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| ΜΕΓΕΘΟΣ | 50x63x10cm/50x60x11cm/Προσαρμοσμένο |
| Ικανότητα | 20-50kg / Προσαρμοσμένη χωρητικότητα |
| Υλικό | Λευκό χαρτί kraft |
|---|---|
| Τύπος χαρτιού | Χαρτί kraft |
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Χρώμα | Προσαρμοσμένο χρώμα |
| Συσκευασία | 3500pcs/pallet |
| χρώμα | Άσπρος, μπεζ, Kraft καφετιά, μπλε, κόκκινη, κ.λπ. |
|---|---|
| Κάτω μέρος | Κατώτατο σημείο φραγμών |
| Διάτρηση | 90-100Nm3/h @50MBar |
| Τοποθετημένο σε στρώματα παλτό | 20gsm |
| Όνομα προϊόντος | Τσάντες τσιμέντου PP |
| Χειρισμός επιφάνειας | Εκτύπωση οφσέτ |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% Παρθένο Πολυπροπυλένιο |
| Υλική Δομή | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος πλαστικού | PP |
| Σφράγιση & Λαβή | Σφράγιση θερμότητας |
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Τσάντα | Τσάντα βαλβίδας τετραγωνικής πυθμένα |
| Τύπος σφράγισης | Σφραγίδα θερμότητας |
| Χειρισμός επιφανειών | Εκτύπωση Flexo |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλα χημικά |
| Διαρθρώσεις υλικών | PP |
| Τύπος σακούλας | Τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Χαρακτηριστικό | Απόδειξη υγρασίας |
| Πλαστικός τύπος | PP |
| Δομή υλικού | Πολυπροπυλένιο |
| Σφράγιση και λαβή | Σφραγίδα θερμότητας |