| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Offset |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Τύπος χαρτιού | Χάρτης Kraft |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημική ουσία, τσιμέντο |
| Τύπος χαρτιού | Χάρτης Kraft |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Εκτύπωση επιφάνειας | Εθιμο |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Κόλλα κεραμιδιών |
| Τύπος χαρτιού | Χάρτης Kraft |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Προσαρμοσμένη παραγγελία | Δέξου το. |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με τη βαλβίδα κορυφών και κατώτατων σημείων |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με το toe ανοικτό και την κατώτατη βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Τσάντες ζωοτροφών gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση (ανώτατο χρώμα 4 κάθε πλευρά) |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα PP με τη βαλβίδα κορυφών και κατώτατων σημείων |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Ανώτατα 4 χρωματίζουν κάθε πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001, TUV, CNAS |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με εσωτερικό χαρτί |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση με εσωτερικό χαρτί |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP/Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας υφαντό PP με εσωτερικό χαρτί |
|---|---|
| Σύνθεση Υλικού | Υφαντό ύφασμα PP & πλαστικοποίηση με εσωτερικό χαρτί |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP/Εκτύπωση Flexo |
| Μήκος τσάντας | 46(±1cm) cm |
| Πλάτος τσάντας | 40 cm (±0,7 cm) |