| Υλικό | Πολυπροπυλένιο, επικαλυμμένο με υφασμένο ρολό PP |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Τύπος σακούλας | Τετραγωνική τσάντα βαλβίδας κάτω |
| Γενικό χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Χαρακτηριστικό | Τυπική εσωτερική βαλβίδα |
| Υλικό | PP, πλαστικό |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | τσιμέντο |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| τύπου πλαστικού | PP |
| Χαρακτηριστικό | Ασφάλεια κατά της υγρασίας |
| Surface printing | Flexo Printing |
|---|---|
| Material Structure | PP |
| Bag Type | Square Bottom Bag |
| Sealing & Handle | Heat Seal |
| Plastic Type | PP |
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
| Μήκος τσάντας | 62cm |
| Τσάντα πλάτος | 50 εκατοστά |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 11 εκατοστά |
| Τσάντα | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα κάτω |
|---|---|
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
| Μήκος τσάντας | 58-68cm |
| Τσάντα πλάτος | 50cm (± 0,7cm) |
| Πλάτος κορυφαίου πυθμένα | 10cm (± 0,3cm) |
| Μέγεθος σακούλας | 50x64x11cm |
|---|---|
| Βάρος υφάσματος | 85GSM (65GSM+20GSM) |
| Υλικά σύνθεση | PP Υφασμένο ύφασμα και πλαστικοποίηση PE |
| Μήκος σάκος | 64CM |
| Πλάτος σάκου | 50 εκατοστά |
| Υλικό | PP Υφασμένο ύφασμα πλαστικοποιημένο με φιλμ Ρ. |
|---|---|
| Τσάντα | Τσάντα κάτω |
| Τύπος σφράγισης | Ασφάλεια της λειτουργίας |
| Χειρισμός επιφανειών | LDPE Laminated+εκτύπωση μετατόπισης |
| Βάρος υφάσματος | 76GSM |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Βάρος υφάσματος | 80GSM |
| Uncoat Fabric | 60 γραμμάρια/m2 |
| Παλτό πλαστικοποίησης | 20 γραμμάρια/m2 |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα με βαλβίδα, τετράγωνη τσάντα |
|---|---|
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
| Υλική Δομή | Ύφασμα PP Πλαστικοποιημένο με φιλμ PE |
| Τόπος καταγωγής | Χουνάν, Κίνα |
| Μάρκα | WANLIN |
| Υλικό | Υφαντό ύφασμα PP & φιλμ BOPP |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Μπλόκ κάτω τσάντα |
| Βιομηχανική χρήση | Κόλλα πλακιδίων για τσιμεντοκονίαμα γυψοστόκος |
| Εκτύπωση | Πολύχρωμη εκτύπωση BOPP (πολυτελής) |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | 4000-10000pcs ανά την παλέτα ή 400pcs ανά δέμα |