| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδας με υφαντό τετράγωνο κάτω μέρος |
|---|---|
| Υλικό τσαντών | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
| Εκτύπωση | Οικονομική εκτύπωση Flexo έως 4 χρώματα ανά πλευρά |
| Βιομηχανική χρήση | Κονίαμα, Ξηρό μίγμα π.χ. Γύψος, Γύψος, Στόκος |
| Κορυφή | με τη βαλβίδα |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατη τσάντα φραγμών με την τυποποιημένη εσωτερική βαλβίδα |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου |
| Εκτύπωση | Ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO14001 |
| Υλικό | Υφαμένη τσάντα PP με την ελασματοποίηση PE |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Κατώτατο σημείο φραγμών με την τσάντα βαλβίδων |
| Βιομηχανική χρήση | Putty γύψου ασβεστοκονιάματος κονιάματος τσιμέντου οικοδομικό υλικό |
| Εκτύπωση | το ανώτατο χρώμα 4 ανά πλευρά σύμφωνα με |
| Πιστοποιητικό | ISO9001 ISO4001 |
| Υλικό | σελ |
|---|---|
| Τύπος τσάντας | Τσάντα βαλβίδων nternal PP |
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Εκτύπωση | 1-4 χρώμα ανά πλευρά |
| Πιστοποιητικό | ISO9001: 200 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | 100% παρθένο πολυπροπυλένιο (PP) |
|---|---|
| Τύπος τσαντών | Τσάντα PP με το κατώτατο σημείο ραφών |
| Βιομηχανική χρήση | Gupsum σκονών τσιμέντου & οικοδομικού υλικού skimcoat |
| Εκτύπωση | Εκτύπωση Flexo |
| Πιστοποιητικό | ISO9001, ISO14001 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |