| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 50x78cm ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-78gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένα PP Fabric+PE που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| MaterialB | Υφαμένα PP Fabric+PE που τοποθετούνται σε στρώματα |
|---|---|
| Εμπορικό σήμα | Εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x100 εκατ. ή συνήθεια |
| Βάρος | 70-100gram |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |