| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ζωικό εμπορικό σήμα συνήθειας |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα ζωοτροφών Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Διαμόρφωση τσαντών | Ντενιέ: 850-900 |
| Υλικό | Υφαμένο ύφασμα PP |
|---|---|
| Ετικέτα | Ετικέτα λιπασμάτων Custom |
| Διάσταση | 60x82x15cm |
| Βάρος | 106±3g |
| Δίκτυο | 31x31 ανά τον τετράγωνο μετρητή ή 8x8 ανά τετράγωνη ίντσα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Λεματιωμένα & Εκτύπωση & Διατριβή |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Σκόνη τσιμέντου & οικοδομικού υλικού |
| Διαρθρώσεις υλικών | Υφαμένο PP ύφασμα & τοποθετημένη σε στρώματα ταινία |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα |
| Σφραγισμός και χειρισμός | Θερμική σφραγίδα |
| Χειρισμός επιφάνειας | Φλεξοτυπία, Φλεξοτυπία |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Υλική δομή | PP |
| Τύπος τσαντών | Τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |
| Επεξεργασία επιφάνειας | Εκτύπωση Flexo |
|---|---|
| Βιομηχανική χρήση | Χημικά |
| Χρήση | Άλλη χημική ουσία |
| Διαρθρώσεις υλικών | Πολυπροπυλένιο |
| Τύπος σακούλας | Τσάντα με τη βαλβίδα, τετραγωνική κατώτατη τσάντα |